ULUŞAN DANIŞMANLIK 1. SEKTÖR BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

ULUŞAN DANIŞMANLIK 1. SEKTÖR BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

_1532772423.jpg

Dünya ekonomisinde son yıllarda gerçekleşen değişiklikler veri  kavramını önemli kılıyor. Küresel ekonomide başarının sırrı verinin  yönetimiyle sağlanıyor. Son Yıllarda, Ülkemizde Gübre sektörüne ilişkin hızlı değişimler, bilginin sunulmasını ve takip edilmesini daha önemli hale getirmiştir. Danışmanlık sektöründe 18 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Hizmet sunduğumuz herkesi önemsedik ve sizi sürdürülebilir bilgi ile desteklemeyi hedefledik.

 

        Son zamanlarda ,  Gübre sektörü temsilcileri tarafından  GTS ( Gübre Takip Sistemi ) , Üretim Kapasite Raporu , KDV’li ve ÖTV ’li ürünler konularına ilişkin çok fazla soru almaya başladık. Genel değerlendirmemiz neticesinde , söz konu 3 ana başlığın danışmanlık hizmeti sunduğumuz siz değerli temsilcilerimiz ile bir araya gelerek daha yakından ele alınması gerektiği kanaatine vardık.

 

        İzmir , Antalya , Adana , Konya ve Ankara’da Uluşan Danışmanlık olarak bölge toplantıları gerçekleştireceğiz. 3 önemli konuyu  detaylı anlatarak , sizleri aydınlatmaya başarınıza destek sunmaya geliyoruz .

LÜTFEN , ÖN KATILIM FORMUNU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Powered by Bilgeweb